
Кутошліфувальна машина Procraft PW1200E 125 мм
- В наявності
- Код: PW1200E
1 530 ₴
+380 (68) 399-69-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутошліфувальна машина Procraft PW1200E 125 мм, або «болгарка», широко застосовується для виконання різноманітних завдань при будівництві, ремонті, для робіт в приватній садибі. Особливості використання КШМ Procraft PW1200E успішно застосовується для виконання таких робіт: Різка; Шліфування; Полірування поверхонь з різних матеріалів. Кутошлифовальний інструмент підходить для роботи з різними матеріалами, необхідно лише змінювати робочий елемент на відповідний для оброблюваної структури. Можна використовувати на цьому інструменті алмазні, шліфувальні, відрізні і зачисні диски, найбільший діаметр кола може становити 125 мм. Зручність застосування машини Procraft PW1200E Конструкція КШМ Procraft PW1200E доповнена функцією повільного регулювання швидкості холостого ходу. Інструмент може працювати в діапазоні 0-11000 обертів на хвилину. Двигун має потужність 1200 Вт, що забезпечує підвищену швидкість обертання. Основні зручності застосування кутошлифовальної машини для роботи - це їїмала вага, потужний двигун, ергономічний корпус і зручна рукоять, якір з обмоткою з міді, захищений подвійним шаром лаку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Захисний кожух | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Кнопка | з запобіжником |
| Потужність | 860 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Плавний пуск | Немає |
| Регулювання оборотів | Є |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Щітки | 1 - комплект. |
- Ціна: 1 530 ₴











