
Машина шліфувальна Procraft PM2100
- В наличии
- Код: PM2100
2 610 ₴
+380 (68) 399-69-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Машина полірувальна Procraft PМ2100 використовується для виконання будівельних, столярних робіт. Сфера використання Інструмент призначений для чистової обробки вручну поверхонь перед фарбуванням, нанесенням лаку. З його допомогою можна оновити меблі, інтер'єр. Вдається без сліду видалити іржу, старе лакофарбове покриття. Використовують машинку для роботи з такими матеріалами: метал; деревина різних порід; пластмаса. Забезпечено високу якість роботи від стаціонарного джерела живлення за рахунок довгого дроту. Переваги Компактний інструмент має невелику вагу. Працюючи з обладнанням, користувач може регулювати швидкість, плавно змінювати кількість обертів. Зручність експлуатації забезпечує наявність 2-х рукояток, які можна встановлювати в залежності від того, яка рука майстра (права чи ліва) є основною. Передбачена можливість вибору і зміни насадок відповідно до специфіки виконуваних робіт. З метою безпеки кнопку включення можна заблокувати за допомогою спеціально передбаченого фіксатора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Диаметр диска | 180 мм |
| Дополнительная регулировочная ручка | Є |
| Мощность | 2100 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Насадка | Полірувальна |
| Плавный пуск | Є |
| Регулювання оборотів | Є |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 2 610 ₴








