
Металоріз Procraft AM 3500 РЕМІННИЙ
- В наличии
- Код: AM3500
6 475 ₴
+380 (68) 399-69-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Металоріз моделі Procraft AM3500 - це відрізний верстат з шириною диска 355. Агрегат відрізняється міцною і стійкою будовою. Відрізний диск обертається завдяки пасовій передачі, що продовжує його експлуатаційний термін. Основні відмінності моделі Підставка металоріза зроблена з алюмінію. Функціонал пристрою дозволяє самостійно налаштовувати кут для різу заготовки. Для фіксації деталі передбачені лещата біля основи корпусу. Дана модель максимально проста у використанні. Для більшої зручності кнопка пуску розташована на рукоятці й в робочому режимі може фіксуватися, що дозволяє залишити руки оператора вільними. Пильний диск має захисний корпус, що забезпечує безпеку під час роботи. Технічні характеристики моделі Пристрій має поліпшену систему охолодження і вбудовані лещата. Корпус покритий антикорозійним матеріалом. Основні характеристики даної моделі: потужність двигуна 3,5 кВт; ширина диска - 355 мм; Живлення здійснюється від мережі 220 В. максимальна кількість обертів - 3800 / хв. Є стійка металева станина. Різ виконується з високою точністю і акуратністю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Диск | 1 шт |
| Діаметр відрізного круга | 355 мм |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Мощность | 3500 Вт |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 6 475 ₴







