
Фрезерний верстат по металу Procraft VMM1100
- В наличии
- Код: VMM1100
43 560 ₴
+380 (68) 399-69-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Для якісної обробки фрезою різних заготовок з металу застосовується спеціальний фрезерний верстат Procraft VMM1100. Він значно полегшує роботу з обробки металоконструкцій, при цьому працює з максимальною точністю і чіткістю. Основні складові машини Верстат складається з таких незамінних частин: основа; потужний електричний двигун; робоче місце з встановленими маховиками, що допомагають виконувати переміщення як уздовж, так і впоперек робочого місця; важіль для зміни швидкостей; ручка зміни обертів двигуна; тумблер для вимкнення; яскравий індикатор; кабель подачі напруги. Модель Procraft VMM1100 виконана з якісних матеріалів і відкалібрована на точну безперервну роботу. Принцип дії обладнання Майстер повинен розмістити заготовку, з якою буде надалі працювати, в спеціальні пази на робочому столі і надійно зафіксувати її, після чого можна залучатися до процесу обробки. Передбачена можливість фіксації певного кута деталі. Верстатом можна свердлити, виконувати торцеве і кінцеве фрезерування. Придбати такий фрезер по металу можна в нашому інтернет-магазині за розумною і обґрунтованою вартістю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Дополнительные параметры | |
| Поперечное перемещение стола | 100 мм |
| Продольное перемещение стола | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр свердління | 16 мм |
| кейс | з інструментом |
| Конус шпинделя | МТЗ |
| Мощность | 550 Вт |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 43 560 ₴











