
Кутошліфувальна машина Procraft PW1200E 125 мм
- В наличии
- Код: PW1200E
1 530 ₴
+380 (68) 399-69-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутошліфувальна машина Procraft PW1200E 125 мм, або «болгарка», широко застосовується для виконання різноманітних завдань при будівництві, ремонті, для робіт в приватній садибі. Особливості використання КШМ Procraft PW1200E успішно застосовується для виконання таких робіт: Різка; Шліфування; Полірування поверхонь з різних матеріалів. Кутошлифовальний інструмент підходить для роботи з різними матеріалами, необхідно лише змінювати робочий елемент на відповідний для оброблюваної структури. Можна використовувати на цьому інструменті алмазні, шліфувальні, відрізні і зачисні диски, найбільший діаметр кола може становити 125 мм. Зручність застосування машини Procraft PW1200E Конструкція КШМ Procraft PW1200E доповнена функцією повільного регулювання швидкості холостого ходу. Інструмент може працювати в діапазоні 0-11000 обертів на хвилину. Двигун має потужність 1200 Вт, що забезпечує підвищену швидкість обертання. Основні зручності застосування кутошлифовальної машини для роботи - це їїмала вага, потужний двигун, ергономічний корпус і зручна рукоять, якір з обмоткою з міді, захищений подвійним шаром лаку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Защитный кожух | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Кнопка | з запобіжником |
| Мощность | 860 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Плавный пуск | Немає |
| Регулювання оборотів | Є |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Щітки | 1 - комплект. |
- Цена: 1 530 ₴











