
Заточка універсальна Procraft MS350
- В наличии
- Код: MS350
1 755 ₴
+380 (68) 399-69-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Заточка універсальна Procraft MS350 з трьома різними верстатами в одному корпусі призначена для заточування свердел, стамесок, зубил, лез, ножів і ножиць. Маючи у своїй майстерні цей універсальний верстат, можна підтримувати в робочому стані більшу частину ручного електроінструменту. Технічні особливості пристрою Наявність електричного двигуна потужністю 350 Вт з частотою обертання 6700 оборотів в хвилину. Діаметр шліфувального круга становить 49,5 мм. Заточує свердла діаметром від 2 до 10 мм. Можливість заточування високошвидкісних сталевих свердел. Заточка зубил і стамесок шириною від 6 до 51 мм. Працює без сильного шуму і вібрації. Переваги універсальної заточки Точильний верстат має продуману ергономіку - на корпусі є спеціальні отвори для зберігання насадок, які завжди знаходяться під рукою. Гумові ніжки на корпусі забезпечують стійкість корпуса на робочому столі. До комплекту обладнання входять три змінні насадки. Дану модель заточування можна використовувати в якості гравера, встановивши попередньо спеціальну насадку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Гнучкий Вал | Є |
| Діаметр шліфувального круга | 49,5 мм |
| Заточка зубил, лез шириною | 6-51 мм |
| Заточка свердел діаметром | 2-10 мм |
| Мощность | 65 Вт |
| Точилка для високошвидкісних сталевих свердел | Є |
| Точилка для зубил | Є |
| Точилка для ножів і ножиць | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 1 755 ₴











