
Металоріз Procraft AM3200
- Нет в наличии
- Код: AM3200
5 250 ₴
+380 (68) 399-69-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надійний і продуктивний верстат - металоріз Procraft AM3200 може використовуватися, як в побутових умовах, так і на виробництві. Вага його становить 15 кг, а завдяки оптимальним параметрам, він може бути встановлений на будь-якій рівній поверхні. У представленій моделі використовується відрізне коло діаметром 305/355 мм, а також передбачена зміна оснастки. Металоріз Procraft AM3200 має якісні робочі параметри, що підтверджено 12 місяцями гарантії виробника. Серед основних переваг можна виділити такі: робота від напруги 220 В; холості оберти - 3800 об / хв; потужність - 3200 Вт. Завдяки високим технічним характеристикам і експлуатаційним параметрам, представлена модель користується заслуженим попитом і популярністю у кінцевих споживачів. Сфера застосування металоріза Застосування верстата по металу широке й різноманітне, без нього рідко здійснюється будівництво або проведення ремонтних робіт. Він працює, як з листовим металом різних сортів, так і з профільними або круглими трубами. Тому модель Procraft AM3200 завжди б'є рейтинги продажей і лідирує серед аналогічних верстатів інших виробників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Диск | 1 шт |
| Діаметр відрізного круга | 305/355 мм |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Мощность | 3200 Вт |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 5 250 ₴






