
Плоскошліфувальна машина Procraft PV450
- Нет в наличии
- Код: PV450
825 ₴
+380 (68) 399-69-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плоскошліфувальна машина Procraft PV450 - компактний пристрій потужністю 450 Вт для обробки плоских поверхонь з дерева, фанери, пластмаси, натурального і штучного каменю і т.д. Шліфмашина відмінно справляється з видаленням старих лакофарбових покриттів і зачисткою металу від іржі. Технічні особливості моделі Працює від мережі з номінальною напругою 220 В, підходить для побутового застосування. Параметри робочої підошви - 187х90 мм. Надійна фіксація шліфувальної шкурки на платформі за допомогою мультизатискача. Продуктивність пристрою - до 10000 обертів на хвилину. Є вихід для підключення пилососа. Функція охолодження дозволяє працювати кілька годин поспіль без перегріву двигуна. Можливість використання шкурок будь-якої зернистості. Наявність кнопки фіксації пуску для тривалих шліфувальних робіт. Вага пристрою становить всього 1,3 кг. Переваги плоскошліфувальної машини Компактні габарити і зручна форма рукоятки з прогумованої поверхнею роблять роботу з шлифмашинкой максимально зручною. Завдяки помірній ціні і високій якості деталей, дана модель успішно конкурує з більш дорогими професійними шліфувальними машинами від відомих виробників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Крепление шлифлиста | Мультизажим |
| Мощность | 450 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Розмір шліфувальної платформи | 187х90 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 825 ₴








